محصولات

این دستگاه به گونه‌ای طراحی شده که به آسانی بتوان بر روی خودروها نصب کرد و ضمن ردیابی و مدیریت ناوگان پایه، اطلاعات obd و کد خطاهای خودرو را از روی کامپیوتر مرکزی خوانده و به سرور مرکزی انتقال دهد. برای راه‌اندازی دستگاه کافیست آن‌را درون ورودی obd خودرو(اصطلاحا پورت دیاگ خودرو) قرار دهید این کار باعث آسانی نصب و جابجایی دستگاه خواهد شد.
این سخت‌افزار پیشرفته ترین سخت‌افزار ردیابی و مدیریت ناوگان روپتلا از نظر قابلیت‌های فنی است که برای راه‌حل‌های پیچیده طراحی شده است.
بسیاری از راه‌حل‌های قابل ارائه در سیستم‌های مدیریت ناوگان از جمله تاکسی‌ها، ناوگان‌های حوادث و امداد و عملیات و در مجموع ناوگان‌هایی که نیازمند تعامل دوطرفه با مرکز مدیریت ناوگان دارند، نیازمند یک بستر قدرتمند از نظر پردازش و امکانات سخت‌افزاری خواهد داشت تا بتواند ضمن تعامل با راننده، سخت‌افزارهای جانبی گسترده و نرم‌افزارهای تعاملی بر روی دستگاه را پشتیبانی کند و بهترین راه‌حل استفاده از کامپیوترهای درون خودرویی مبتنی بر سیستم عامل‌های موبایل خواهد بود.
این ردیاب دستگاهی کوچک و سبک با امکانات پایه مورد نیاز، مناسب برای مدیریت ناوگان و ردیابی انواع خودروهاست. این ردیاب استاندارد ip31 را گذارنده و نسبت به اتصال کوتاه و قطب معکوس تغذیه ورودی که عامل بخش زیادی از خرابی‌های دستگاه‌های ردیاب است، مقاوم است.
به حداکثر رساندن بهره‌وری و حداقل شدن هزینه‌ها و خسارت‌ها به کمک ردیاب کانتینر و تریلر روپتلا
سخت‌افزارهای پیشنهادی شرکت از کمپانی معروف تلتونیکا که یکی از مطرح‌ترین برندهای تولید سیستم‌های مخابراتی M2M در جهان است، تامین می‌شود.
این ردیاب دستگاه پیشرفته نسل چهارم سخت‌افزارهای ردیابی روپتلا است که با توجه به قابلیت‌ها و امکانات گسترده آن، بهترین گزینه برای پروژه‌های مدیریت ناوگان پیچیده و پیشرفته محسوب می‌شود. از جمله ویژگیهای این سخت‌افزار می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.
این مدل ترمینال ردیابی یکی از مناسبترین و با کیفیت‌ترین سخت‌افزارها برای استفاده در پروژه‌های مدیریت ناوگان در شرایط و محیط های صنعتی است. استانداردهای ضد آب، رطوبت و گرد و خاگ، الگوریتم‌های هوشمند و بهینه برداشت و ارسال اطلاعات به سرور، ورودی‌های متنوع برای ارتباط با سنسور‌های جانبی و همچنین طراحی صنعتی و محافظت در برابر تغییرات ولتاژ زیاد از جمله ویژگی‌های این سخت‌افزار است.
این دستگاه یک ردیاب ضدآب و بدون آنتن خارجی است که موقعیت‌یابی را با ماهواره‌های جی پی اس و ارسال اطلاعات موقعیت و سایر اطلاعات کنترلی خودرو را در بستر جی‌پی‌آر‌اس شبکه موبایل انجام می‌دهد. مصرف پایین انرژی، ارسال بهینه و کم‌هزینه اطلاعات در بستر جی‌پی‌آر‌اس و ردیابی بر اساس پارامترهای مختلف زمان، زاویه و مسافت و همچنین سناریوهای قابل تعریف سنجش سرعت و اعتبارسنجی راننده از دیگر ویژگی‌های این دستگاه است. حافظه خارجی این دستگاه بسیار بالاست و در صورت قطعی ارتباط شبکه موبایل این ردیاب قادر است تا ۱۲۰روز داده‌های خودرو را در حافظه داخلی خود ذخیره کند تا در زمان برقراری ارتباط شبکه اطلاعات ذخیره شده را ارسال نماید.
این مدل یک ردیاب بسیار پیشرفته است که موقعیت‌یابی را با ماهواره‌های جی پی اس و گلوناس روسیه و ارسال اطلاعات موقعیت و سایر اطلاعات کنترلی خودرو را در بستر جی‌پی‌آر‌اس شبکه موبایل انجام می‌دهد. مصرف پایین انرژی، ارسال بهینه و کم‌هزینه اطلاعات در بستر جی‌پی‌آر‌اس و ردیابی بر اساس پارامترهای مختلف زمان، زاویه و مسافت و همچنین سناریوهای قابل تعریف سنجش سرعت و اعتبارسنجی راننده و ارتباط با ECU و ارسال اطلاعات دریافتی از آن به مرکز از ویژگی‌های اصلی این دستگاه است. در صورت قطعی ارتباط شبکه موبایل این ردیاب قادر است تا ۱۵۰۰۰۰ داده را در حافظه جانبی ذخیره کند تا در زمان برقراری ارتباط شبکه اطلاعات ذخیره شده را ارسال نماید.

دلفین

شرکت سامانه ساز دلفین آپادانا

 

شرکت سامانه‌ساز دلفین آپادانا

 

تلفن:37790974-031

اصفهان-خیابان سهروردی-خیابان فرهنگ-نبش کوچه یکم-ساختمان کسرا-طبقه اول‌

اطلاعات تماس

پشتیبانی