خودروهای حمل زباله و بازیافت ،خدمات شهری

با توسعه شهرنشینی و وسعت شهر ها خدمات شهری در شهرداری های سراسر کشور به یکی از مهم ترین و چالش برانگیز ترین معاونت های هر شهرداری تبدیل شده است.

هر خدمات شهری با داشتن منابع خودرویی و انسانی قصد دارد تا ابتدایی ترین و مهم ترین وظیفه شهرداری ها یعنی نظافت و جمع آوری به موقعه زباله به نحو احسن پاسخ دهد . پس اولیه سوالی که مطرح می شود آن است که چگونه و به چه شکلی می توان از منابع خودرویی و حتی انسانی در اختیار با یک برنامه ریزی دقیق بر گرفته از داده های واقعی این خدمت رسانی را انجام داد. لازم به ذکر است که مبحث هزینه جاری این خدمت رسانی یکی از بزرگترین محدودیتهای پیش روی هر مدیری برای تصمیم گیری در جهت توسعه عملیات می باشد. اینکه چه خودروهایی در چه زمانهایی  به کدام مناطق شهری رفته و اقدام به جمع آوری و نظافت کنند و چگونه می توان براین پروسه نظارت داشت ، بخش محوری نیاز می باشد. که شرکت دلفین با داشتن سابقه مطالعاتی و عملیاتی یکی از بهترین راه حل های پیش روی را دارا می باشد.

مزایا و امکانات مورد نیاز :
تقسیم بندی مناطق مختلف شهری بر اساس اولویت های مختلف مثل میزان زباله تولید منطقه ، زمانبندی ناوگان و تخصیص خودورهای با امکانات لازم به مناطق تعریف شده ، کنترل عملیات و بررسی حرکت خودروها در هر ماموریت ، دادن مسیر بهینه به ناوگان برای صرفه جویی در هزینه های سوخت

محصولات :
نرم افزار پیشرفته : این نرم افزار بر اساس نیاز و تجریه خدمات شهری ، کلان شهرها طراحی و پیاده سازی شده است.
سخت افزار : در واقع به علت تنوع خودروهای و  وظایف آنها نیاز به رده های مختلف سخت افزار از پایه تا پیشرفته به صورت ترکیبی می باشد.
دستگاه جانبی : سنسور وزن خودرو با هدف جمع آوری داده ها و جلوگیری از تخلفات احتمالی در جمع آوری و تخلیه زباله ها

منتشر شده در شاخه: راه‌حل‌های مدیریت ناوگان
چاپ صفحه

دلفین

شرکت سامانه ساز دلفین آپادانا

 

شرکت سامانه‌ساز دلفین آپادانا

 

تلفن:37790974-031

اصفهان-خیابان سهروردی-خیابان فرهنگ-نبش کوچه یکم-ساختمان کسرا-طبقه اول‌

اطلاعات تماس

پشتیبانی