خودروهای حمل مواد سوختی و اسیدی

اینگونه ناوگان ها دارای مخزن های حمل مواد سوختی و اسیدی هستند ، که از بنادر یا از پالایشگاهها بار خود را تحویل گرفته و به محل مورد نظر انتقال می دهند.

گزارشات مدیریتی بررسی میزان کارکرد و عملکرد خودروها و همچنین گزارشات نظارتی بر عملکرد و رفتار رانندگان در حین رانندگی از دغدغه‌های اصلی مدیران این دسته از ناوگان‌هاست. بیشترین تخلفات در بین رانندگان شرکتهای پیمانکار حمل اینگونه مواد بارگیری های غیر از محل های تعیین شده یا تخلیه بخشی از مواد سوختی و جایگزنی با سایر مواد می باشد. به طور مثال راننده برای بارگیری به یکی از پالایشگاهها مراجعه می کند و به دلیل عدم نظارت بار دیگری برای مقصد نزدیک تر را قبول می کند پس از تحویل این بار مجددا به محل بارگیری مراجعه کرده و بار صاحب کار خود را تحویل می گیرد. یا در مورد دیگر پس از بارگیری در محلی توقف و مواد بر ارزش سوختی را تخلیه و با سایر مواد مخلوط می کند.

 

مزایا و امکانات مورد نیاز :

کنترل و نظارت دقیق بر عملکرد راننده و نحوه بارگیری از مبدا تا مقصد

 

محصولات :

نرم افزار پایه : گزارش لحظه به لحظه حرکت  و توقف در مسیر تعیین شده برای راننده به صورت آنلاین – گزارش از وزن بار در طول مسیر

سخت افزار ردیاب پایه : قابلیت ردیابی پایه به همراه یک درگاه برای ارتباط با سنسور های جانبی

دستگاه جانبی : سنسور وزن با قابلیت اندازه گیزی وزن بارگیری شده توسط خودرو که ساخت انحصاری این سنسور در ایران متعلق به شرکت دلفین می باشد.

منتشر شده در شاخه: راه‌حل‌های مدیریت ناوگان
چاپ صفحه

دلفین

شرکت سامانه ساز دلفین آپادانا

 

شرکت سامانه‌ساز دلفین آپادانا

 

تلفن:37790974-031

اصفهان-خیابان سهروردی-خیابان فرهنگ-نبش کوچه یکم-ساختمان کسرا-طبقه اول‌

اطلاعات تماس

پشتیبانی