پشتیبانی از ناوگان عملیاتی شرکت‌های برق در مدیریت بحران ویروس کرونا

کرونا

آنچه در شرایط و لحظات بحرانی جامعه برای کلیه اقشار کاملاً مشخص و ملموس بوده، حضور نیروهای امدادی در حوزه‌های مختلف از جمله آب، برق، گاز، اورژانس‌، آتش نشانی و … در خط مقدم مواجهه با این بحران‌ها و شرایط حساس بوده‌ است که در زمان وقوع حوادث گوناگون مانند: آتش‌سوزی، زلزله، سیل، تصادفات و … باید خود را در کمترین زمان به محل حادثه رسانده و بهترین خدمات خود را ارایه کنند. اما آنچه امروز شرایط ایران را با بحران رو به رو کرده معضلی به نام ویروس کرونا است که نه تنها کشور ما بلکه جامعه جهانی به دنبال راهی برای کنترل آن هستند؛ ویروسی خطرناک که همه روزه جان بسیاری از هموطنان ما را می‌ستاند.

شرکت سامانه ساز دلفین آپادانا علی‌رغم شرایط دشوار کنونی، وظیفه پشتیبانی ناوگان امدادی را نه تنها فراموش نکرده، بلکه بیش از پیش حمایت خود از نیروهای امدادی شرکت‌های برق را اعلام کرده است.

در شرایط موجود نیاز به آماده بودن نیروهای امدادی شرکت‌های برق و خدمات‌رسانی در کمترین زمان ممکن و همچنین عملکرد بدون خطای این خدمات بیش از گذشته احساس می‌شود. احتیاج نیروهای امدادی اعزامی به پشتیبانی ۲۴ ساعته، شرکت دلفین آپادانا را بر آن داشت تا با ارائه خدمات بیشتر و قوی تر پشتیبانی خود از گروه‌های امدادی، امکان رخ دادن هرگونه قطعی برق و به خطر افتادن جان هموطنان را به حداقل برساند. شرکت‌های توزیع برق همکار با شرکت سامانه‌ساز دلفین آپادانا می‌توانند با استفاده از سامانه تیکتینگ در کمترین زمان، خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند.

شرکت دلفین امیدوار است با ارائه خدمات خود بتواند نقش کوچکی در مدیریت شرایط بحرانی کنونی داشته و ناوگان عملیاتی را با موفقیت و در کوتاه‌ترین زمان به محل حادثه برساند.

به امید پشت سر گذاشتن این بحران همراه با موفقیت و سربلندی

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments