تجهیز ناوگان توزیع صنایع شیر ایران (بازار گستر پگاه) به سامانه ردیابی و مانیتورینگ دما

مانيتورينگ دما

تجهیز مناطق یک و چهار شرکت بازار گستر پگاه

تجهیز نزدیک به ۱۰۰۰ ناوگان توزیع شرکت بازار گستر پگاه به سامانه ردیابی و مانیتورینگ دما یکی دیگر از پروژه‌ های موفق شرکت سامانه ‌ساز دلفین آپادانا در سال جاری است. در حال حاضر مناطق یک و چهار شرکت بازار گستر پگاه ناوگان خودرویی خود را تجهیز کرده و در حال بهره‌ برداری از سامانه مدیریت ناوگان دلفین هستند. همچنین تیم بازرگانی شرکت دلفین از تجهیز ناوگان منطقه دو خبر داد که تا پایان خرداد ماه آماده بهره‌ برداری خواهد بود. با بکارگیری این سامانه مدیران نقلیه شرکت پگاه می‌توانند موقعیت جغرافیایی، دمای یخچال، رفتار راننده و … را از راه دور کنترل کنند.

اپلیکیشن موبایلی وینا، این امکان را برای مدیران فراهم کرده است که از طریق موبایل خود، گزارش‌ ها را دریافت کرده و تصمیمات مورد نیاز را اتخاذ کنند.

سامانه کنترل دمای انبار و سیلوهای مواد غذایی محصول جدید شرکت دلفین

شرکت دلفین از محصول جدید خود یعنی سامانه کنترل دمای انبار و سیلوهای مواد غذایی، بهداشتی و دارویی خبر داد. کارخانجات و انبارهای مواد غذایی، بهداشتی و دارویی می‌توانند با استفاده از این سیستم، دمای انبارها را از راه دور مانیتورینگ کرده و با تعریف بازه‌ های دمایی مجاز، در صورت تغییر ناگهانی دما، هشدار دریافت کرده و از تلفات و خسارت ‌های مالی جلوگیری کنند.

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments