ششمین نشست هم‌اندیشی بهره‌برداری شرکت‌های توزیع‌برق

 ششمین نشست هم‌اندیشی بهره‌برداری شرکت‌های توزیع برق غرب و شمال غرب کشور با حضور شرکت دلفین

ششمین نشست هم‌اندیشی بهره‌برداری شرکت‌های توزیع نیروی برق غرب و شمال‌غرب کشور، بیش از ۱۳۷ تن از مدیران و کارشناسان حوزه برق و مدیران وزارت نیرو در تاریخ ۱۸ تا ۲۰ مهر ماه سال جاری شرکت نمودند. نمایشگاه توانمندی‌های شرکت‌های توزیع برق استان‌های غرب و شمال‌غرب در ارومیه برگزار گردید.

این هم‌اندیشی با هدف تبادل افکار و تکنولوژی و همچنین بهره‌مندی از آخرین دستاوردهای حوزه توزیع برق تشکیل شد. به همین منظور شرکت دانش‌بنیان  سامانه‌ساز دلفین آپادانا، با ارائه سامانه مدیریت اعزام نیرو و مدیریت ناوگان، با بالا بردن قابلیت اطمینان، مدیریت دارائی، ایجاد امکان تعمیرات پیشگیرانه و راهبری شبکه در این نمایشگاه حضور به عمل آورد.

این شرکت به منظور تبادل دانش و تجربیات فنی خود در حوزه پوشش نیازهای شرکت‌های توزیع برق میهمان شهر ارومیه بوده است. شرکت دلفین با ارائه خدمات خود در زمینه مدیریت اعزام نیروها و ناوگان، مدت زمان خاموشی‌ها را به حداقل رسانده است. همچنین در کاهش میزان تلفات و صدمات ناشی از خاموشی‌های طولانی مدت قدم‌های موثری برداشته است. علاوه براین با ثبت دیجیتالی داده‌های خودرو، عملکرد راننده، موقعیت و کیفیت حضور خودرو در موقعیت‌های مختلف و همچنین ماژول‌های تعمیرات و نگهداری و مدیریت خودروهای استیجاری توانسته است در این صنعت پیشرو باشد.

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments