شرکت سامانه ساز دلفین آپادانا شرکت برتر IT در چهاردهمین کنفرانس ملی روز مهندس

شركت برتر IT

شركت برتر IT

شرکت سامانه ساز دلفین آپادانا صاحب عنوان شرکت برتر IT شد.

در چهاردهمین کنفرانس ملی روز مهندس توسط انجمن خدمات مهندسی استان اصفهان و با حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان، شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان، خانه صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان و مشارکت بسیاری از سازمان‌ها و تشکل‌های فعال در حوزه‌های مختلف صنعتی، خدماتی و فنی مهندسی با شعار “تفکر مهندسی، راهبرد رشد و توسعه پایدار” در روز ۱۳ اسفند ماه سال ۱۳۹۶ در اصفهان برگزار گردید. در این کنفرانس که در نوع خود یکی از مهمترین و بزرگترین گردهمایی‌های مهندسان و فعالان در سطح کشور است، شرکت سامانه‌ساز دلفین آپادانا موفق به کسب عنوان برترین شرکت IT شده و در این مراسم از پایه‌گذاران این شرکت تجلیل به عمل آمد.

انتخاب برترین‌ها با توجه به شرایط حاکم بر فضای کسب‌وکار و تحولات به وجود آمده در اقتصاد کشور طی چند سال گذشته از جمله کاهش درآمدهای نفتی، گسترش تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران، افزایش تورم و مهمتر از همه افزایش رکورد اقتصادی در تمامی سطوح کشور بوده است.

علاوه بر شرکت سامانه‌ساز دلفین آپادانا به عنوان شرکت برتر IT ، مهندس مرتضی افشار به عنوان پیش کسوت صنعت IT، مهندس سعادت پاشا به عنوان مهندس IT برتر و مهندس شفیعی مهندس جوان برتر IT معرفی شدند.

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments