آشنایی با جدیدترین خدمات دلفین؛ سنسور شیب تلفیقی از امنیت و بهره‌وری

تخلیه بار

تخلیه بار

جدیدترین‌های محصولات و خدمات شرکت سامانه‌ساز دلفین آپادانا، در جلسه اسکرام هفته پیش اعلام شد

تیم فنی از تولید سنسور شیب دلفین به عنوان محصول، در مقیاس انبوه خبر داد. پیش از این، برد کنترل بارگیری و تخلیه بار در شیب مجاز، به پیشنهاد بنیاد مسکن کل کشور طراحی و پس از نصب بر روی ناوگان خودرویی این سازمان مورد بهره‌برداری قرار گرفت. اکنون این محصول، با ردیاب خودرو دلفین و روپتلا یکپارچه شده و قابل ارائه جهت تجهیز کلیه ناوگان عمرانی، راهسازی و معادن است. کاهش تلفات ناشی از تخلیه بار در شیب غیر مجاز و جلوگیری از واژگونی ناوگان از جمله نتایج به کارگیری برد شیب در بنیاد مسکن کل کشور در ۳ سال گذشته بوده است.

در ادامه، نسخه ۰٫۱۵٫۱۰ فریمور دستگاه ردیاب خودرو دلفین نیز با هدف پایداری بیشتر، بهینه‌سازی فرآیندها و رفع مشکلات جزئی پیشین، منتشر شد.

از جمله ویژگی‌های کاربردی این نسخه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قابلیت تشخیص Jamming بر روی GSM و GPS
  • تشخیص روشن بودن موتور خودرو از روی تغییرات ولتاژ ورودی دستگاه یا دور موتور بدون نیاز به اتصال دستگاه به سوئیچ خودرو
  • بهبود برداشت نقاط و کنترل خطای موقعیت یابی GPS در حالت توقف خودرو
  • بهینه‌سازی سنسورهای جانبی متصل به دستگاه مانند سنسور دما برای نمایش تغییرات سنسور
  • بازنویسی و بهینه سازی طراحی بخش OBD II برای ارتباط با ECUمرکزی خودروهای ایرانی و خارجی
  • پشتیبانی از دستورات جدید برای خواندن شناسه موتور ماشین (VIN)، خواندن خطاهای دیاگ، خواندن پارامترهای پشتیبانی شده توسط خودرو بر روی درگاه OBD II و FMS

دسترسی کاربران سیستم عامل IOS به اپلیکیشن وینا

کاربران سیستم عامل IOS دیگر نگران عدم دسترسی به اپلیکیشن موبایلی وینا نباشند. تیم فنی دلفین از دسترسی به نسخه IOS اپلیکیشن وینا بر روی فروشگاه اناردونی خبر داد. تحریم‌های موجود و عدم دسترسی کاربران iPhone به فروشگاه سیب اپ، موجب محدود شدن دسترسی آن‌ها به نرم‌افزار موبایلی مدیریت ناوگان خودرویی وینا شده بود، که اکنون پس از تلاش تیم فنی، کاربران قادر خواهند بود با خرید یک اکانت یک ساله اناردونی، به این نرم‌افزار دسترسی پیدا کنند. همچنین مکانیزه شدن فرآیند نصب و استقرار، با توسعه اپلیکیشن Do-install فراهم شده است. این اپلیکشن جهت رفاه حال تیم استقرار و نمایندگان نصب داخل و خارج از کشور طراحی شده است. یکپارچه شدن اطلاعات، دسترسی مدیران به کلیه اطلاعات و ثبت مجوزها و صورت جلسات از جمله مزایای به کارگیری این اتوماسیون می‌باشد.

برای دریافت نسخه IOS اپلیکیشن وینا کلیک کنید

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments