سامانه دیسپاچینگ دلفین و مکانیزه شدن ناوگان خودرویی توزیع نیروی برق استان یزد

سامانه ديسپاچينگ

تجهیز افزون بر ۱۰۰ خودرو به سیستم ردیاب خودرویی دلفین

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از تجهیز بیش از ۱۰۰ خودروی حوادث، نقلیه سبک و سنگین و خودروی پیمانکاران به سیستم ردیاب خودرویی دلفین، خبر داد. به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد، مهندس آرش نواب از راه اندازی و تجهیز ۱۱۹ خودروی عملیاتی با امکان کنترل لحظه ای در مرکز دیسپاچینگ و فوریت های برق خبر داد و گفت: با بهره برداری از سامانه دیسپاچینگ دلفین، امکان مدیریت بهتر خاموشی ها با بهره گیری از سیستم ردیابی فراهم خواهد شد.

وی کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری، توانایی کنترل لحظه به لحظه ناوگان خودرویی، تعیین محدوده تردد وسایل نقلیه، انتخاب کوتاه ترین مسیر به محل خرابی و کاهش مدت زمان خاموشی را از مزیت های این سیستم برشمرد. مهندس نواب، امکان استفاده از راهنمای صوتی در مواقع اضطرار برای کاهش احتمال تصادفات را از دیگر مزیت های این سیستم اعلام کرد و گفت: با استفاده از این ردیاب ها، پارامترهایی نظیر سوخت، سرعت بالا، وزن و دمای خودرو قابل دریافت است.

وی یادآور شد:

با دریافت تماس مشترک از طریق سامانه فوریت های برق، مکان یابی مشترک بر روی نقشه و انتخاب بهترین مسیر انجام خواهد شد. مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد اضافه کرد: ارسال اطلاعات خرابی خودروها و بروز رسانی اطلاعات هر خودرو به راحتی با بهره گیری از سامانه دیسپاچینگ دلفین در دسترس خواهد بود.

 

منبع : وبسایت شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments