سامانه ديسپاچينگ دلفین و مکانیزه شدن ناوگان خودرویی توزیع نیروی برق استان یزد

سامانه ديسپاچينگ

تجهيز افزون بر ۱۰۰ خودرو به سيستم ردياب خودرويي دلفين

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از تجهیز بيش از ۱۰۰ خودروی حوادث، نقلیه سبک و سنگین و خودروی پیمانکاران به سیستم ردیاب خودرویی دلفین، خبر داد.
به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد، مهندس آرش نواب از راه اندازی و تجهیز ۱۱۹ خودروی عملیاتی با امکان کنترل لحظه ای در مرکز دیسپاچینگ و فوریت های برق خبر داد و گفت: با بهره برداری از سامانه ديسپاچينگ دلفین، امکان مدیریت بهتر خاموشی ها با بهره گیری از سیستم ردیابي فراهم خواهد شد.
وی کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری، توانایی کنترل لحظه به لحظه ناوگان خودرویی، تعیین محدوده تردد وسایل نقلیه، انتخاب کوتاه ترین مسیر به محل خرابی و کاهش مدت زمان خاموشی را از مزیت های اين سيستم برشمرد.
مهندس نواب، امکان استفاده از راهنمای صوتی در مواقع اضطرار برای کاهش احتمال تصادفات را از دیگر مزیت های اين سيستم اعلام کرد و گفت: با استفاده از این ردیاب ها، پارامترهایی نظیر سوخت، سرعت بالا، وزن و دمای خودرو قابل دریافت است.
وی یادآور شد: با دریافت تماس مشترک از طریق سامانه فوریت های برق، مکان یابی مشترک بر روی نقشه و انتخاب بهترین مسیر انجام خواهد شد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد اضافه کرد: ارسال اطلاعات خرابی خودروها و بروز رسانی اطلاعات هر خودرو به راحتی با بهره گیری از سامانه ديسپاچينگ دلفين در دسترس خواهد بود.

 

منبع : وبسايت شركت توزيع نيروي برق استان يزد