بیانیه رسالت شرکت دلفین آپادانا

خلق دانش و ارزش و ایجاد سرمایه اقتصادی و اجتماعی با ایفای نقش محوری در دستیابی به دانش فنی، بومی سازمانی و ارتقاء سطح سیستم های اطلاعاتی صنعت حمل و نقل و مدیریت ناوگان به ویژه ناوگان های حمل و نقل درون و برون شهری، ناوگان های حمل و نقل درون و برون شهری، ناوگان های عملیاتی و امدادی، ناوگان های معدنی  و عمرانی در بازارهای داخلی و خارجی، رسالت سازمانی شرکت دلفین را تشکیل می دهد. شرکت دلفین بر آن است تا بهره گیری از فن آوریهای نوین اثبات شده جهانی، میزان سود و رشد خود را به گونه ای تنظیم نماید که در نهایت موفقیت خویش و انتفاع کلیه ذینفعان را فراهم ساخته و رشد معقولی از سهم بازار داشته باشد. باور این شرکت این است که به عنوان مشاور و مجری امین و دلسوز و با رعایت اخلاق حرفه ای همیشه در کنار مشتریان خود بوده و با ایجاد فرهنگ سازمانی مبتنی بر مشارکت و انتقال دانش و احساس مسئولیت ارزش های متعالی را در شرکت جاری سازد. نشان تجاری شناخته شده، نیروی انسانی کارآمد و متخصص، روابط کاری و تخصصی با شرکت های معتبر داخلی و خارجی، پایبندی به تعهدات و امکان ارائه راهکار جهت تمامی سطوح فناوری اطلاعات در مدیریت ناوگان از ویژگی های ممتاز شرکت دلفین است. همکاری با شرکت های نوپا و دانش بنیان برای کمک به حضور پر رنگ آنها در بازار، همکاری با دانشگاه ها و مراکز علمی و تحقیقاتی و مراکز رشد، تعامل با اساتید، استعدادهای برتر و نخبگان و تولید مقالات و انتقال تجربیات با همکاران در راستای ارتقاء و رشد مدیریت ناوگان در سطح داخلی و بین المللی همواره مورد توجه دلفین بوده است. نیروی انسانی دانش محور، سرمایه اصلی شرکت محسوب می شود و برای رشد و ارتقاء این سرمایه فراهم نمودن محیط مناسب، افزایش فرصت های مناسب جهت رشد و تامین امنیت شغلی و عنایت ویژه به ارتقاء بهره وری نیروی انسانی در مرکز توجه قرار دارد.

اهداف

اهداف شرکت دلفین آپادانا

کسب برترین دانش و تکنولوژی روز اطلاعات و راهکارهای قابل اجرا در مدیریت ناوگان به منظور دستیابی به رسالت شرکت، ارتقای فناوری اطلاعات و اعمال پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا در صنعت حمل و نقل و در نهایت مشارکت فعال در طرح های تکنولوژی اطلاعات در صنعت حمل و نقل

چشم‌انداز شرکت دلفین آپادانا

شرکت سامانه ساز دلفین آپادانا در قالب یک مرکز تخصصی دانش بنیان در افق ۱۴۰۰ برند شناخته شده، معتبر و با توان بالا در حوزه کاری خود در سطح ملی خواهد بود که در نقش مشاور، تولید کننده و مجری، با عرضه راهکارهای جامع مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) در حوزه مدیریت ناوگان ایفای نقش می نماید. در این دوران قابلیت های ورود به بازارهای خارجی را کسب خواهد نمود.

دیدگاه
ماموریت سازمانی

ماموریت شرکت دلفین آپادانا

ماموریت شرکت دلفین تولید و تامین نرم افزار و سخت افزار های تخصصی و به کار گیری فناوری های نوین در پیاده سازی مدیریت ناوگان در بخش های حمل و نقل درون شهری و جاده ای، ناوگان های عملیاتی و امدادی و ناوگان های معدنی و عمرانی با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و شبکه های تامین و تکمیل فناوری قابل اعتماد می باشد.