ردیاب خودرو آهنربایی

ردیاب خودرو آهنربایی

امروزه با روی کار آمدن سنسور دمای بلوتوثی  و ردیاب خودرو آهنربایی ، مدیریت خودروهای استیجاری و متغیر سازمانی مشکلات پیشین را ندارد. نصب آسان و همچنین امکان انتقال سریع سخت‌افزار از یک خودرو به خودرو دیگر، به کارگیری سامانه‌های مدیریت ناوگان در خودروهای استیجاری را امکان‌پذیر کرده است.

علی رغم اینکه، بسیاری از شرکت‌ها از جمله کارخانجات تولید مواد غذایی و لبنی، دارو و همچنین بانک‌های خون و اعضای بدن، نصب ردیاب و سنسورهای دما را از جمله نیازهای اساسی سازمان اعلام کرده‌اند اما عدم تمایل شرکت‌های حمل‌ونقل به پرداخت هزینه برای خرید سخت‌افزار و نرم‎افزارهای مدیریت ناوگان و همچنین متغیر بودن ناوگان حمل‌ونقل، مدیران را نسبت به مدیریت مکانیزه خودروها بی تمایل کرده و ریسک فساد مواد و دزدی آن را به جان می‌خرند.

بدون در نظر گرفتن ردیاب خودرو آهنربایی و سنسور دمای بلوتوثی، یکی از چالش‌های مدیریت خودروهای استیجاری، عدم موافقت رانندگان با کابل‌کشی درون خودرو و همچنین دشواری در انتقال ردیاب و سنسورهای نصب شده از یک خودرو به خودرو دیگر است.

صرف نظر از نوع ردیاب، آهنربایی یا معمولی بودن آن، کنترل موقعیت جغرافیایی و دمای یخچال خودرو ریسک به خطر افتادن دارایی‌های سازمان را به حداقل می‌رساند. بدون خودروهای یخچال‌دار حمل مواد غذایی، لبنی، دارویی، خون و اعضای بدن، واکسن‌های حیاتی…غیرممکن است. تا جایی که حمل این دسته از محموله‌ها بدون داشتن مجوز یخچال‌دار بودن خودرو، امکان‌پذیر نیست.

اما سوالی که در این مرحله پیش می‌آید این است که آیا در صورت خاموش شدن و یا تغییر دمای یخچال رانندگان و مدیران سازمانی در همان لحظه آگاه شده و اقدامات لازم صورت می‌گیرد؟ چرا که اگر چنین نباشد نمی‌توان صرفا یخچال‌دار بودن ناوگان را راه‌حلی پیشگیرانه برای فساد مواد دانست.

سنسور دمای بلوتوثی
ردیاب آهنربایی خودرو
سنسور دمای بلوتوثی

نظارت کنید نه تنبیه

با استفاده از ردیاب خودرو آهنربایی و همچنین ردیاب‌های کابلی، فرآیند حمل‌ونقل را مدیریت کنید. مشکلات را در لحظه مشاهده کرده و در لحظه رفع کنید.

پیشگیری کنید نه درمان

با به کارگیری سنسور دمای بلوتوثی و کابلی و همچنین ردیاب خودرو آهنربایی و معمولی، فرآیند توزیع را مدیریت کرده و با تعریف بازه‌های دمایی استاندارد، در صورت ایجاد تغییرات فاحش هشدار دریافت کنید.

فساد مواد را کاهش دهید

تحقیقات نشان داده است که نزدیک به ۳۵ درصد فساد مواد غذایی، دارویی …  در فرآیند حمل‌ونقل صورت می‌گیرد.
ردیابی آهنربایی خودرو
ردیاب آهنربایی خودرو

ناوگان خود را به صورت جامع مدیریت کنید.

امروزه سنسورهای وزن، دما، سوخت، شیب، سخت‌افزارهای متصل به OBD و ECU خودرو، دوربین‌ها و میکروفون‌ها و همچنین قابلیت کلیه آن‌ها برای اتصال به ردیاب‌ اصلی، شرایطی را ایجاد کرده است که به راحتی می‌توان بدون نیاز به حضور در محل، ناوگان را به صورتی اثربخش مدیریت کرد.

بدون مقاومت رانندگان آن‌ها را کنترل کنید.

گاهی آگاهی رانندگان از وجود ردیاب در خودرو موجب مقاومت آن‌ها در برابر کنترل می‌شود. در نتیجه کوچک بودن و آنتن داخلی سخت‌افزار می‌تواند به فرآیند کنترل و مدیریت دارایی کمک شایان توجهی بکند.

سنسور دمای بلوتوثی

از جمله ویژگی‌های سنسور دمای بلوتوثی و کابلی و همچنین ردیاب‌ آهنربایی و معمولی، می‌توان به ارسال داده‌ها در لحظه با توجه به موقعیت جغرافیایی اشاره کرد. این داده‌ها در بازه‌های زمانی مختلف قابل دسترسی بوده و می‌توان به دلیل دقت بالای آن‌ها، پایه و اساس تصمیمات استراتژیک قرار گیرند. علاوه بر این…

سنسور دمای بلوتوثی
امکان دریافت داده‌های مربوط به دمای یخچال با خطای تنها ۵ درجه سانتیگراد
ردیابی
طول عمر حداقل یک ساله باتری ردیاب خودرو آهنربایی و سنسور دمای بلوتوثی
ردیاب آهنربایی خودرو
ضد آب و رطوبت بودن بعضی از این دسته سخت‌افزارها و امکان به کارگیری در مکان‌های مختلف
ردیاب آهنربایی خودرو
نصب آسان و بدون نیاز به ایجاد حفره در ردیاب‌ خودرو آهنربایی و سنسور دمای بلوتوثی

نصب پنهان ردیاب و سنسور دمای کابلی

ردیابی
دریافت اطلاعات خودرو به تفکیک و دقت موقعیت جغرافیایی

دریافت اطلاعات در لحظه و با توجه به آخرین موقعیت ناوگان

در نهایت

سنسور دمای بلوتوثی
نظارت بر دمای یخچال خودرو حامل خون و اعضای بدن و کنترل مسیر حرکت خودرو حامل
ردیاب آهنربایی خودرو
نظارت بر دمای یخچال حامل مواد دارویی و جلوگیری از سرقت خودروهای حامل مواد دارویی
سنسور دمای بلوتوثی
کنترل دمای یخچال خودروهای حامل مواد غذایی و جلوگیری از فساد بیش از ۳۵ درصد مواد غذایی
ردیاب آهنربایی خودرو
نظارت بر موقعیت جغرافیایی و دمای یخچال خودروهای حامل بار فاسد شدنی و یخ زده

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بگذارید

avatar
wpDiscuz