معرفی دستاوردهای شرکت دلفین – شهریور ماه ۹۸

شناسایی راننده

تیم فنی شرکت دلفین در آخرین جلسه اعلام دستاوردهای فنی، از شناسایی راننده توسط دستگاه ردیاب دلفین و قابلیت اجرای سیستم ایموبلایزر (سیستم ضد سرقت) و همچنین بازنویسی و طراحی مجدد بخش ارتباط با دیاگ خودروهای سواری و سنگین با استاندارد OBD2 و خودروهای ایرانی خبر داد.

شناسایی راننده و قابلیت اجرای سیستم ایموبلایزر

پیش از این امکان شناسایی راننده با استفاده از کارت‌های RFID و دکمه‌های ibutton در دستگاه ردیاب خودرو دلفین وجود داشت، اما هم اکنون امکان اتصال به رله و بازر (آژیر هشدار دهنده) به صورت همزمان مهیا شده است تا کاربران بتوانند راننده‌های مجاز را برای هر خودرو مشخص کنند. در نتیجه تنها رانندگان مجاز می‌توانند خودرو را روشن کنند. این ویژگی برای بسیاری از خودروهای سازمانی امنیتی، خودروهای شخصی که امکان ایموبلایزر ندارند، کنترل ورود مسافران مجاز در راهکار ایاب و ذهاب و خودروهای سازمانی، کاربری خواهد داشت.

بازنویسی مجدد بخش استاندارد OBD2 برای سازگاری با استاندارد FMS و J1939

به دلیل توسعه‌های اخیر دستگاه ردیاب دلفین برای برقراری ارتباط با شبکه CAN خودروهای دارای استاندارد FMS یا اختصاصی و افزودن قابلیت‌های جدید خواندن اطلاعات خطاهای دیاگ خودروهای سنگین، در حال حاضر پشتیبانی گسترده‌ای از پروتکل شبکه‌های CAN و OBD2 خودروهای استاندارد و اختصاصی از جمله مرسدس بنز و خودروهای ایرانی که از پروتکل‌های اختصاصی پشتیبانی می‌کنند را فراهم کرده است.

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments