دریافت پروانه بهره‌برداری و آغاز تولید انبوه ردیاب و تاکسیمتر هوشمند دلفین

پروانه بهره‌برداری

تولید سخت‌افزارهای ردیاب خودرویی و تاکسیمتر هوشمند :

شرکت دلفین آپادانا با دستیابی به دانش فنی تولید سخت‌افزارهای ردیاب خودرویی و تاکسیمتر هوشمند جهت کاهش وابستگی این بازار به واردات دستگاه، اولین گام را در سال ۱۳۹۵ برداشت. این اقدام دلفین در راستای تولید ملی توانست بازار حمل و نقل را با امنیت بیشتری روبرو کرده و بدون نگرانی وابستگی به واردات کالا، ناوگان خودرویی و تاکسی‌های شهری را مجهز کند.

به عبارتی تولید نمونه دو محصول استراتژیک ردیاب خودرویی دلفین و تاکسیمتر هوشمند این شرکت در سال ۱۳۹۷ کلید خورده و اکنون در مرحله تولید انبوه قرار دارد.

دریافت پروانه بهره‌برداری :

هم اکنون شرکت دلفین آپادانا مفتخر است که با همکاری معاونت علمی ریاست جمهوری و وزارت صنعت و معدن توانسته است پروانه بهره‌برداری این ۲ محصول را دریافت کرده و زین پس با توانی مضاعف و برنامه‌ای بلند مدت نیاز بیش از یک چهارم کل ناوگان کشور به سخت‌افزارهای مدیریت ناوگان خودرویی را پوشش دهد.

هدف و مأموریت شرکت دلفین آپادانا در راستای کاهش هزینه‌های ناوگان خودرویی و صنعت حمل و نقل باعث شده است که تیم متخصص این شرکت طی برنامه‌ای ۱۸ ماهه میزان تولید خود را افزایش داده و در آینده‌ای نه چندان دور امکان مدیریت ناوگان خودرویی با حداقل هزینه را فراهم کنند.

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments