شرکت دلفین، تولید کننده ردیاب خودرو

حرکت اجتناب‌ ناپذیر ناوگان خودرویی به سمت ردیاب‌ها و تبدیل شدن شرکت‌های وارد کننده به تولید کننده ردیاب خودرو

 ردیاب‌های خودرو و GPSها یکی از تکنولوژی‌های نوین دنیای مدرن محسوب می‌شوند. یکی از عمومی‌ترین کاربردهای GPSها امروزه یافتن مسیرهای جدید است. مسافران برای سفر به شهرها و مکان‌های جدید دیگر نیازمند کمک دیگران نیستند به راحتی با استفاده از یک نرم‌افزار موبایلی می‌توانند از خدمات ۲۴ ماهواره فضایی استفاده کنند اما کاربرد ردیاب‌های خودرو چیزی فراتر از یافتن مسیرهای ناشناخته است. یک تولید کننده ردیاب خودرو به مفاهیمی فراتر از ردیاب خودرو می‌اندیشد مفاهیمی مثل سامانه‌های مدیریت ناوگان خودرویی و مدیریت همه جانبه مجموعه‌ای از خودروها.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد سامانه‌های مدیریت ناوگان کلیک کنید

 

در این مقاله، دلایل دلفین برای تولید ردیاب خودرو و معرفی خود به عنوان تولید کننده ردیاب خودرو، معرفی ردیاب دلفین، عملکرد و ویژگی‌های خاص و همچنین مشخصات فنی این سخت‌افزار مورد بررسی قرار گرفته است.

دلفین آپادانا تولید کننده ردیاب خودرو

تجربه ۱۰ ساله دلفین آپادانا در حوزه ارائه سامانه‌های مدیریت ناوگان طراحان و متخصصان این شرکت را بر آن داشت تا با تلفیق اطلاعات خود از بازار و شناخت نیازهای گروه‌های مختلف مشتریان و همچنین مشخصات سخت‌افزارهای مختلف، ردیاب دلفین را طراحی کرده و به بازار عرضه کرده و شرکت دلفین را به عنوان تولید کننده ردیاب خودرو معرفی کنند. ردیاب دلفین در ۲ مدل پایه و پیشرفته قابل دسترسی است که از ابتدائی‌ترین نیازهای مشتریان یعنی ردیابی و پیچیده‌ترین آن‌ها یعنی مدیریت ناوگان و دریافت اطلاعات OBD را پوشش می‌دهد.

null

معرفی ردیاب خودرو دلفین

ردیاب دلفین آپادانا، دستگاهی کوچک با طراحی مهندسی فوق‌العاده است که قابلیت پشتیبانی از انواع خودرو داخلی و خارجی را دارد. در طراحی قاب این دستگاه شرایط نصب ایده‌آل بدون لرزش از اولویت‌های مهندسان بوده است. از آن‌جایی که ناوگان سازمانی و حتی شخصی و موقعیت‌های مختلفی را تجربه می‌کنند پس ضد رطوبت و گرد و غبار بودن از شاخص‌های اصلی طراحان بوده است. در نتیجه عمر این سخت‌افزار طولانی بوده و هزینه‌های تعویض را از دوش خریداران برداشته است این ردیاب خودرو با آنتن‌ها و باطری داخلی قابلیت نصب پنهان داشته و از دید رانندگان سازمانی پنهان خواهد بود. ویژگی‌های فنی ردیاب دلفین امکان دریافت کلیه اطلاعات ناوگان خودرویی را فراهم کرده است به همین دلیل می‌توان با قاطعیت گفت با تجهیز خودروها و ردیاب خودرو دلفین واحد نقلیه تمام مکانیزه و با کمترین نیروی انسانی را می‌توان انتظار داشت.

تولید کننده ردیاب خودرو

عملکرد ردیاب خودرو دلفین

ارتباط دو طرفه ماهواره و ردیاب نصب شده بر روی خودرو، اطلاعات مربوط به موقعیت مکانی را در اختیار ردیاب قرار می‌دهد. ردیاب با توجه به ویژگی‌های فنی خود اطلاعات دیگری از جمله سرعت، رفتار راننده، زاویه حرکت…از طریق ECU و OBD خودرو دریافت کرده و بسته اطلاعاتی را از طریق دکل‌های اپراتورها با توجه به نوع سیم‌کارت قرار داده شده بر روی ردیاب، به سمت سرور ارسال می‌کنند. سرور نیز بسته اطلاعاتی دریافت شده را تحلیل کرده و در قالب جدوال و نمودارها در اختیار کاربران قرار می‌دهد. کاربران می‌توانند اطلاعات را از طریق سیستم کامپیوتر و موبایل خود دریافت کنند.

دریافت اطلاعات در سریع‌ترین زمان ممکن

چه خودرو شما در حال پارک باشد، در پارکینگ مسقف باشد، در مکان‌هایی بدون آنتن‌دهی سیم کارت باشد و حتی در مناطقی دور از دسترس، هیچ داده‌ای را از دست نخواهید داد. کلیه اطلاعات در حافظه داخلی ردیاب حفظ شده و در اولین اتصال با اپراتور، اطلاعات به سمت سرور ارسال می‌شود. وقتی صحبت از اطلاعات ناوگان می‌شود تنها منظورمان اطلاعات حرکت خودرو نیست. خودرو در حال پارک، در حال کارکرد درجا، در حال سوخت‌گیری، در حال تخلیه بار…نیز داده‌های مهمی دارند که هیچ یک از آن‌ها از دید کاربران دور نخواهد ماند.

تولید کننده ردیاب خودرو

ثبت داده‌ها با بالاترین کیفیت

یکی از راه‌های مقایسه کیفیت اطلاعات دریافتی از ردیاب‌ها، مقایسه خط مسیرهایی است که در اختیار کاربران قرار می‌دهند. قطعا خط مسیرهای خطی که با اتصال نقطه شروع حرکت به مقصد با استفاده از یک خط صاف صورت می‌گیرد با خط مسیری که کلیه پیچ‌ها و شکستگی‌های جاده در آن قابل مشاهده است، کاملا متفاوت و دارای دقت پائین‌تری خواهد بود. ردیاب دلفین با یکپارچه کردن نیازهای مشتریان نرم‌افزار مدیریت ناوگان بهترین نتایج با بالاترین کیفیت را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

تولید کننده ردیاب خودرو

حفظ اطلاعات در بالاترین سطح امنیت

ردیاب دلفین با ایجاد شرایط احراز هویت و رمزگذاری کمترین امکان حملات هکرها و همچنین ارسال اطلاعات اشتباه و ساختگی را دارد. اگر مقاله روش‌های از کار انداختن ردیاب خودرو را مطالعه کرده باشید می‌بینید یکی از راه‌های کاهش سوءاستفاده‌ها در این فرآیند، بالا بودن امنیت دستگاه و سامانه‌های مدیریت ناوگان است.

تولید کننده ردیاب خودرو

تشخیص وضعیت خودرو ( در سفر، پارک، در حالت تصادف، در حال بوکسل شدن )

ردیاب دلفین با تشخیص خودرو در حالات مختلف کاربران سیستم را در جریان فعالیت ناوگان قرار می‌دهد. به عنوان مثال با تشخیص خودرو در موقعیت تصادف، ناوگان پخش شرکت‌های حمل‌ونقلی می‌توانند ناوگان جایگزین را در کمترین زمان به سمت محل تصادف اعزام کنند.

اتصال به سخت افزارهای جانبی

ردیاب دلفین با استفاده از ورودی‌ها و همچنین بلوتوث، می‌تواند به سخت‌افزارهایی از جمله سنسور دما، سوخت، وزن و دستگاه‌های تشخیص هویت راننده متصل شود. اتصال ردیاب خودرو به این سخت‌افزارها، امکان مدیریت همه جانبه ناوگان خودرویی را برای مدیران نقلیه امکان‌پذیر می‌کند.

تولید کننده ردیاب خودرو

پشتیبانی از انواع ناوگان ایرانی و خارجی

ردیاب دلفین قابلیت نصب بر روی انواع ناوگان خودرویی (سبک، سنگین، کشنده و …) را دارد. ضمن اینکه با روی کار آمدن OBDها در خودروهای نوین، این دستگاه می‌تواند خطاهای دیاگ انواع خودرو داخلی و خارجی را نیز تشخیص دهد.

مشخصات فنی

تولید کننده ردیاب خودرو
تولید کننده ردیاب خودرو
تولید کننده ردیاب خودرو

کاربرد ردیاب خودرو دلفین

با توجه به عملکرد، مشخصات و ویژگی‌های گفته شده تاکنون، می‌توان به این نتیجه رسید که کلیه خودروهای سازمانی، دولتی و شخصی قابلیت تجهیز شدن به ردیاب دلفین را خواهند داشت. به طور کلی، اگر تفکر شما فرا تر از ردیابی است و مدیریت ناوگان را به طور کامل درک کرده‌اید، ردیاب دلفین آپادانا توانایی پوشش کلیه نیازهای شما علاوه بر ردیابی را خواهد داشت.

3 1 vote
امتیازدهی به مقاله
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments