خدمات دلفین با تکنولوژی VRP برای توزیع بهینه ناوگان ، برنامه‌ریزی سرویس‌ها و شبکه توزیع

توزیع بهینه ناوگان

توزیع بهینه ناوگان و سرویس ها

توزیع بهینه ناوگان و سرویس‌ها (VRP) سرویسی تحت وب است که امکان برنامه‌ریزی ناوگان و زمان‌بندی سرویس‌های دلیوری، توزیع و جمع‌آوری را فراهم می‌کند. به بیان ساده‌تر این سرویس استفاده موثر از تعدادی از وسایل حمل است که باید در ایستگاه‌هایی برای برداشتن مشتری ( محصول ) و یا تحویل محصول ( یا رساندن مشتریان ) توقف کنند.

شرکت دلفین آپادانا با تشخیص نیاز به سامانه‌ای برای توزیع بهینه ناوگان خودرویی برای کاهش زمان و هزینه‌های سرویس‌دهی و همچنین توجه به اینکه هر خودرو ظرفیت محدودی دارد، در نظر دارد سامانه مدیریت ناوگان خود را با قابلیت برنامه‌ریزی سرویس‌ها و کاهش هزینه‌های سازمانی ارائه دهد. شرکت‌های دارای ناوگان دلیوری، توزیع و جمع‌آوری با استفاده از این سرویس علاوه بر کاهش هزینه‌های سازمانی، با به حداقل رسیدن مسافت‌های پیموده شده نیز رو به رو خواهند شد.

در نهایت لازم به ذکر است که شرکت سامانه‌ساز دلفین آپادانا با شناخت این تکنولوژی و تاثیر آن در بهینه‌سازی هزینه‌ها، حداقل کردن مجموع مدت زمان انتظار وسایل نقلیه، حداقل نمودن مجموع زمان تاخیرات در ارائه خدمت به مشتریان، حداقل نمودن کل زمان سفر و حداقل کردن تعداد وسایل نقلیه، سرویس‌های مورد نظر خود را با این تکنولوژی ارائه خواهد داد.

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments