تجهیز ناوگان اتوبوسرانی شهرداری قم به سامانه مدیریت ناوگان دلفین

شهرداری قم

شهرداری قم

افزایش امنیت شهروندان و مدیریت اثربخش ناوگان اتوبوسرانی شهرداری قم

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم از نصب دستگاه ردیاب خودرو برای آگاهی از موقعیت جغرافیایی ناوگان اتوبوسرانی این شهر با شروع سال تحصیلی، خبر داد. از دلایل تجهیز ناوگان می‌توان به ارتقای امنیت شهروندان و همچنین مدیریت اثربخش ناوگان اتوبوسرانی این شهر اشاره کرد. به گفته مدیر عامل این سازمان، یکی از چالش‌های اصلی مدیران ناوگان، طراحی برنامه‌ای پایدار و ساختار یافته با حداقل هزینه، ناوگان خودرویی و نیروی انسانی است که با هوشمندسازی ناوگان خودرویی این سازمان امکان‌پذیر خواهد شد.

در این راستا، شرکت دلفین با ارائه خدمات مطابق با وظایف ناوگان اتوبوسرانی، راهکاری جامع و کامل را در اختیار مدیران قرار داده و در افزایش بهره‌وری ناوگان حمل‌ونقل درون شهری، نقش اساسی ایفا می‌کند.

سرویس‌های ارائه شده توسط شرکت دلفین آپادانا

مانیتورینگ و ردیابی، زمان‌بندی پویا، ارائه کارکرد و شاخص‌های عملکردی در محدوده جغرافیایی تعریف شده و بیرون از آن، تحلیل عملکرد رانندگان و … از جمله سرویس‌هایی است که شرکت دلفین آپادانا به مدیران نقلیه شهرداری قم ارائه داده است. کسب رضایت شهروندان، افزایش دقت در عملکرد ناوگان و سر وقت رسیدن ناوگان اتوبوس درون شهری، از جمله مواردی هستند که با استفاده از سامانه مدیریت ناوگان اتوبوسرانی دلفین فراهم شده است.

 

منبع : وبسایت شهرداری قم

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments