شاخص‌های انتخاب یک سیستم مدیریت ناوگان مناسب – تجربه کاری (بخش چهارم)

تجربه کاری

تجربه کاری

تجربه کاری، پارامتری مهم در انتخاب یک شرکت مدیریت ناوگان خودرویی

اگر از خوانندگان مجموعه مقالات ما در مورد استانداردهای انتخاب بهترین سیستم ناوگان خودرویی باشید، می‌دانید تاکنون پارامترهای انتخاب بهترین ردیاب خودرویی و نرم‌افزار مدیریت ناوگان خودرویی در دو مقاله پیش ارائه شده است. حال تصور کنید تمامی نرم‌افزار و سخت‌افزارهایی که بررسی کرده‌اید استاندارد بوده و ویژگی‌های لازم جهت رفع نیازهای سازمانی شما را داشته است. کدام یک را باید انتخاب کنید؟ این موضوعی است که در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته است.

اگر هنوز مقالات پیشین را مطالعه نکرده‌اید، به لینک زیر مراجعه کنید :

چه پارامترهایی در بخش بررسی رزومه کاری یک شرکت اهمیت دارد

تجربه کاری

تعداد شرکت‌هایی که سامانه مدیریت ناوگان خودرویی ارائه می‌دهند کم نیستند؛ همگی آن‌ها نیز این ادعا را دارند که در رشته کاری خود بهترین هستند و بهترین‌ها را ارائه می‌دهند، اما چه تضمینی وجود دارد که پس از خرید، با نرم‌افزار دچار مشکل نشوید؟ در این مرحله است که تجربه کاری آن شرکت مهم می‌شود و می‌تواند به شما در انتخاب کمک کند.

اگر رزومه کاری، نوع ناوگان پوشش داده شده و تجهیزاتی که در هر پروژه مورد استفاده قرار گرفته است را بررسی کنید، به راحتی می‌توانید عمق کاری یک شرکت را دریافته و بر اساس آن تصمیم‌گیری کنید. شرکتی که انتخاب می‌کنید باید تجربیات کاری مرتبط داشته باشد، پس در بررسی رزومه کاری سازمان‌ها به این مسئله توجه کنید.

در واقع باید این شرکت بتواند در هنگام ایجاد مشکل شما را راهنمایی کرده و در رفع آن به شما کمک کند. شرکتی که تجربه کاری مرتبط داشته باشد و در زمینه Telematics متخصص و آگاه باشد، روند فعالیت شرکت شما را سرعت می‌بخشد. این مسئله به طور مستقیم کل هزینه‌های ناوگان شما را کاهش می‌دهد و صرفه‌جوئی‌هایی را ایجاد می‌کند که امکان سرمایه‌گذاری مجدد را برای شما فراهم خواهد کرد.

تجربه کار کردن با انواع سازمان‌ها با مسئولیت‌های متفاوت

برای حضور در بازار رقابتی، این روزها آشنایی با جهان پیرامون و نیازهای شهروندان یکی از ملزومات است. پس برای انتخاب شرکتی مناسب، بهترین کار انتخاب گزینه‌ای است که تجربه کار با انواع سازمان‌ها از جمله سازمان‌های دولتی، خصوصی، شرکت‌های خودروهای امدادی، معادن، شرکت‌های پخش و غیره را داشته باشند.

این موضوع از آن جهت اهمیت دارد که کار کردن با سازمان‌ها و مشتریان مختلف، تجربه کاری شرکت در رویارویی با شرایط مختلف را فراهم می‌کند. آن‌ها می‌توانند با روش‌های گوناگون پرداخت شما، محصول درخواستی شما، دریافت اطلاعات از انواع ناوگان شما و نصب و پیاده‌سازی سیستم بر روی خودروهای شما، خودشان را انطباق دهند. چرا که تجربه‌اش را در گذشته کسب کرده‌اند.

داشتن تجربه کاری با سازمان‌ها با اندازه ناوگان مختلف (کوچک، متوسط، بزرگ)

پس از بررسی تعداد پروژه‌ها و تنوع ناوگان خودرویی تجهیز شده، نوبت به اندازه ناوگان می‌رسد. زمان انتخاب یک شرکت، باید به این نکته نیز دقت کرد که فاکتور “اندازه پروژه” نیز یکی از مهمترین فاکتورهایی است که باید مورد توجه قرار گیرد. اگر شرکت انتخابی تنها پروژه‌های کوچک را قبول می‌کند، باید آگاه باشید که شرکت توانایی اجرای پروژه‌های متوسط و بزرگ را نداشته و حتی اگر بتواند آن را اجرا کند، در پشتیبانی پس از آن دچار مشکل خواهید شد.

از آن‌جا که خرید سیستم مدیریت ناوگان خودرویی، خرید سرویس است و خدمات پشتیبانی پس از پیاده‌سازی بیش از ۹۰ درصد موفقیت پروژه را شامل می‌شود، پس تجربه شرکت در پیاده‌سازی انواع ناوگان خودرویی با اندازه‌های مختلف، از اهمیت زیادی برخوردار است.

تنوع سرویس‌های پیاده‌سازی شده در تجربه کاری شرکت مورد نظر

انواع سرویس‌هایی که Telematics ارائه می‌دهد بسیار متنوع است. همچنین تجهیزاتی که در این زمینه مورد استفاده قرار می‌گیرد نیز گسترده بوده و از تنوع بالایی برخوردار است. پس انتخاب شرکت، بررسی رزومه و تجهیزات و سرویس‌هایی که ارائه شده است بسیار اهمیت دارد؛ چرا که نشان دهنده توانایی شرکت است.

در حوزه مدیریت ناوگان خودرویی توانایی اجرای پروژه‌هایی مثل کنترل سوخت، کنترل دما، کنترل وزن و … ، نشان دهنده بلوغ شرکت است و ریسک انتخاب اشتباه را به حداقل می‌رساند. همچنین، این موضوع باعث می‌شود برای دریافت انوع سرویس‌ها، نیازمند شرکت دیگری نباشید و تمامی سرویس‌ها را از یک ارائه دهنده دریافت کنید.

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments