آموزش نصب ردیاب خودرو دلفین

فناوری های نوین در تمامی عرصه های زندگی بشر وارد شده و زندگی را راحت تر و ایمن تر کرده اند. ردیاب و جی پی اس ساخته شده اند، تا علاوه بر افزایش ایمنی خودروها امکانات بیشتری حول مدیریت آن نیز در اختیار کاربران قرار دهد. اما انتخاب یک ردیاب مناسب برای خودرو باید با مشاوره و کسب اطلاعات کافی انجام گیرد. ردیاب خودرو دلفین می تواند انتخابی مناسب در این زمینه باشد، که در ادامه در قالب فایل تصویری نحوه نصب آن قابل مشاهده است.

ردیاب خودرو دلفین

ردیاب خودرو

ردیاب خودرو دلفین، دستگاهی کوچک با طراحی مهندسی فوق‌العاده است که قابلیت پشتیبانی از انواع خودرو داخلی و خارجی را دارد. در طراحی قاب این دستگاه شرایط نصب ایده‌آل بدون لرزش از اولویت‌های مهندسان بوده است. از آن‌جایی که ناوگان سازمانی و حتی شخصی، موقعیت‌های مختلفی را تجربه می‌کنند، پس ضد رطوبت و گرد و غبار بودن از شاخص‌های اصلی طراحان بوده است. در نتیجه عمر این سخت‌افزار طولانی بوده و هزینه‌های تعویض را از دوش خریداران برداشته است. این دستگاه با آنتن‌ها و باطری داخلی قابلیت نصب پنهان داشته و از دید رانندگان سازمانی پنهان خواهد بود. ویژگی‌های فنی ردیاب دلفین امکان دریافت کلیه اطلاعات ناوگان خودرویی را فراهم کرده است.

برای آشنایی بیشتر با امکانات ردیاب خودرو دلفین کلیک کنید

null

نصب ردیاب خودرو دلفین

در صورتی که قصد نصب ردیاب خودرو دارید به ویدئو آموزش نصب ردیاب خودرو زیر دقت کنید. محل نصب ردیاب از اهمیت زیادی برخوردار است، که کارایی ردیاب خودرو را بیشتر می‌کند. منظور از افزایش کارائی، قدرت سیگنال‌دهی و مکانی است که در برابر شرایط محیطی آسیب نبیند.